ALBUMI ● EP ● MIKSTEIPI

Īstas acis

2017. gads

Albuma izpildproducenti: Edavārdi & Tablis. Visas dziesmas ierakstīja un apstrādāja Tablis studijā “401”, Rīgā, 2016. gadā. Visu tekstu autors: Edavārdi, izņemot “Man vajag ticēt”: Edavārdi & Kristīne Prauliņa. Visus dziesmu bītus (muzikālos pavadījumus) radīja latviešu bītmeikeri. Foto un noformējums: Emīls Kālis. Albuma tapšanas procesā nav izmantotas apreibinošas vielas. Visas dziesmas ir paredzētas atskaņošanai maksimālā skaļumā. Albums paredzēts neierobežotai izplatīšanai šajā pasaulē un ārpus tās.
 

Galvaskauss

2015. gads

Relīzē ir iekļautas 6 dziesmas, kurās kā viesmāklsinieki piedalās Arčijs un Abra. Par bītiem un muzikālo daļu parūpējās Oriole, Renalds Trakims, Sivick beats, 181h un Rihards Fedotovs. Albums ir radīts periodā no 2014. gada pavasarim līdz 2014. gada rudenim. Albuma vizuālo noformējumu veidojā Mārtiņš Zutis. Visas dziesmas ierakstītas Dirty Deal Audio studijā DDA HQ, visu dziesmu ierakstus un apstrādi veica ansis, albums ir 100% radīts Latvijā un paredzēts atskaņošanai maksimālā skaļumā.
 
ITunesIcon_Black deezer-logo zils Spotify_alt youtube_circle_color-512 icon-circle-arrow-down_grey

Es Esmu Šeit

2013. gads

"Es Esmu Šeit" ir miksteips, kas tika izdots 2013. gada 27. janvārī bezmaksas lejuplādei. Miksteips tika ierakstīts periodā no 2011. gada rudens līdz 2012. gada ziemai. Visu dziesmu ieraksts, izņemot "Dzirdēt, Redzēt, Saprast (NETĪRĀS CILPAS DIRTY ANGEL REMIKSS)" tika veikts studijā "Netīrās Cilpas", "Dzirdēt, Redzēt, Saprast" tika ierakstīts studijā "MM". Visu dziesmu skaņas apstrādi, miksēšanu un māsterēšanu veica ansis studijā "Netīrās Cilpas". Miksteipā ir dzirdami gan pašmāju, gan ārzemju pavadījumi.
 
ITunesIcon_Black deezer-logo zils Spotify_alt youtube_circle_color-512 icon-circle-arrow-down_grey

Izlaušanās

2010. gads

Edavārdi albums "Izlaušanās" tika izdots 2010. gada 5. aprīlī, digitālā un CD formātā, sadarbībā ar hhradio.lv un STREETSHOP. Relīze sastāv no 16 dziesmām, kurās tiek runāts par ticību sev, izpildītāja iekšējām dilemmām un vēlmi pārvarēt savus trūkumus. Albuma ierakstu un skaņas apstrādi veica Misters studijā "MM" un darbs pie tā norisinājās no 2009. gada augusta līdz 2010. gada martam. Visu tekstu autors ir Edavārdi, par muzikālo daļu ir parūpējies Tablis (11 dziesmas), kā arī Oriole, Kashuks un GZ.
 
ITunesIcon_Black deezer-logo zils Spotify_alt youtube_circle_color-512 icon-circle-arrow-down_grey

Top